1. Ruumikas köögi, elutoa, söögitoa, tööala ja vannitoaga korter. Garanteeritud vaade Vanalinnale (54 m2)

1-2 INIMEST (+KUNI 2 LAST LISATASU EEST)

Sellest luksuslikust ja ruumikast korterist avaneb suurepärane vaade Oleviste kirikule, keskaegsele linnamüürile ja vanalinnale. Korter paikneb läbi kahe korruse, pakkudes piisavalt ruumi lõõgastumiseks, einestamiseks, õppimiseks, töötamiseks ning mõnusaks ööuneks. Korteris on üks kaheinimesevoodi ning diivanvoodi, mis mõlemad vastavad luksushotelli standarditele.
Apartments Tallinn
Sisekujunduses ei ole millegi pealt kokku hoitud – täispuidust põrandad ja kapid, hoolikalt valitud kunstiteosed ning tipptasemel mööbel sellistelt tuntud Eesti disaineritelt nagu näiteks Tarmo Luisk. Nende väikeste nüansside avastamine pakub sulle kindlasti palju rõõmu.
Sinu käsutuses on ka isiklik moodsa sisustusega köök ja söögituba, mille juurde kuuluvad kõikvõimalikud potid, pannid ja muud söögiriistad, mida maitsva eine valmistamiseks vaja võib minna. Paari minuti kaugusel asub supermarket, kust leiad kõik vajalikud toiduained, või kui oled julgem katsetaja, siis sea sammud sadamaturule värskelt püütud kala järele.
Korteri juurde kuulub ruumikas elutuba, mis uhkeldab 4 meetri kõrguse lae, välja puhastatud punasest tellistest seina ning kaarakendega, mis avanevad vanalinna poole. Elutoas ootab sind lameekraaniga teler, kuid samuti avanevad sealt lummavad vaated linnamüürile ja Oleviste kirikule, mis öösiti imelises valguses helendab.
Korter ulatub läbi kahe korruse ning kaks treppi viivad üles hubasesse magamistuppa ja eraldiasuvale tööalale. Korteris on kiire ja turvaline internetiühendus, nii et võrku logimise pärast sa muretsema ei pea.