2. Köögi, elutoa ja vannitoaga korter (20 kuni 25 m2)

1-2 inimest (+ kuni 2 last lisatasu eest)

See luksuslik korter sobib ideaalselt paaridele ning ärireisijatele, kes hindavad koduseid mugavusi ning suurepärast disaini. Korteris on kaheinimesevoodi ning kõik muu eluks vajalik. Sinu käsutuses on privaatne vannituba, elutuba, mis on ideaalne nii töö tegemiseks, õppimiseks kui lõõgastumiseks, ning moodne köök, kus on olemas kõik tarvikud, mida võib vaja minna maitsva eine valmistamiseks.
Apartment Tallinn flat
Korteris ootab sind hubane magamistuba ning privaatne tööruum teisel korrusel. Esimesel korrusel asub söögituba, elutuba suure lameekraan teleriga ning sinu isiklik moodsa sisustusega köök.
Sinu käsutuses on kõikvõimalikud potid, pannid ja muud söögiriistad, mida maitsva eine valmistamiseks vaja võib minna. Paari minuti kaugusel paikneb supermarket, kust leiad kõik vajalikud toiduained, või kui oled julgem katsetaja, siis sea sammud sadamaturule värskelt püütud kala järele.
Korteri uhkuseks on 4 meetri kõrgune lagi, välja puhastatud punasest tellistest sein ning üle elutoa domineeriv suur kaaraken. Korter ulatub läbi kahe korruse ning trepp viib hubasesse magamistuppa teisel korrusel. Vajadusel jagub seal ruumi ka töötamiseks.
Akendest avaneb vaade kas keskaegsele linnamüürile ühes Oleviste kirikuga või põnevale Rotermanni kvartalile ja Tallinna lahele.