3. Üheinimese korter köögi, elutoa ja vannitoaga (18 m2)

1 INIMESELE

See luksuslik korter sobib ideaalselt üksi reisijatele või ärireisil viibijatele. Korter on hubane, kompaktne ning erakordselt hea ruumilahendusega. See ulatub läbi kahe korruse ning selles on olemas kõik, mis mugavaks külastuseks vajalik. Sinu käsutuses on privaatne elutuba ja vannituba ning moodne köök, kust leiad kõik maitsva eine valmistamiseks vajaminevad söögiriistad.
Flat in Tallinn
Sinu käsutuses on kõikvõimalikud potid, pannid ja muud söögiriistad, mida maitsva eine valmistamiseks vaja võib minna. Paari minuti kaugusel paikneb supermarket, kust leiad kõik vajalikud toiduained, või kui oled julgem katsetaja, siis sea sammud sadamaturule värskelt püütud kala järele.
Korteri uhkuseks on 4 meetri kõrgune lagi, välja puhastatud punasest tellistest sein ning üle elutoa domineeriv suur kaaraken. Korter ulatub läbi kahe korruse ning trepp viib hubasesse magamistuppa teisel korrusel. Vajadusel jagub seal ruumi ka töötamiseks.
Akendest avaneb vaade kas keskaegsele linnamüürile ühes Oleviste kirikuga või põnevale Rotermanni kvartalile ja Tallinna lahele.