6. Ruumikas stuudiokorter avatud elutoa, köögi ja magamistoaga (30 m2)

1-2 INIMESELE

See ruumikas ja stiilne korter sobib ideaalselt paaridele ja üksi reisijatele või ärireisil viibijatele. Stuudiokorter on sisustatud kõige vajalikuga – sinu käsutuses on sinu isiklik vannituba ning moodne köök, kust leiad kõik vajalikud tarvikud maitsva eine valmistamiseks. Korteris on luksuslik hotellistandarditele vastav lahtikäiv diivanvoodi, mis tagab mugava ööune ning lisab päevasel ajal lõõgastumisruumi.
Studio Tallinn
Sinu käsutuses on kõikvõimalikud potid, pannid ja muud söögiriistad, mida maitsva eine valmistamiseks vaja võib minna. Paari minuti kaugusel paikneb supermarket, kust leiad kõik vajalikud toiduained, või kui oled julgem katsetaja, siis sea sammud sadamaturule värskelt püütud kala järele.
Ülimugav diivanvoodi on Eesti luksmööbli Belluse toodang, mida kasutavad ka tipphotellid. Voodist diivani saatmiseks pane see vaid kokku ning nii tekitad lihtsalt omale lõõgastumiseks ruumi juurde.
Korteris on ka suur lameekraan teler ning kiire internet. Lisaks jagub selles vajadusel ruumi ka töötamiseks.
Akendest avaneb vaade kas keskaegsele linnamüürile ühes Oleviste kirikuga või põnevale Rotermanni kvartalile ja Tallinna lahele.